חדשות ומבצעים

חדש!! טיול כוכב וספא כשר במרכז אירופה

 

  צור קשר
 באלנאותראפיה
 
באלנאותראפיה (balneotherapy) הוא טיפול מסייע המועיל בבעיות הקשורות להתקשות שרירים, לבעיות תנועה, לכאבי עצמות ולכאבי גב תחתון, לדלקת מפרקים ניוונית, לבעיות עור שונות ולבעיות בזרימת הדם בוורידים.
 
מקור המילה balneotherapy בא מלטינית, balneum כלומר - אמבטיה. מדובר בטיפול באמצעות רחצה בשילוב עם עיסוי. המים המשמשים בטיפול באלנאותראפיה עשירים במינרליים הנספגים דרך העור, כגון: סיליקה, נתרן, מגנזיום, סידן, ברזל, ארסן, ליתיום, אשלגן, מנגן, ברום, יוד, גופרית, סלניום ורדיום. בנוסף נהוג להשתמש בטיפול בחרסית צמחי מרפא. במהלך הטיפול, נהוג גם לשלב טיפולי בוץ המכילים את המינראלים האמורים וטיפולי אדים בסאונות אדים מינראליות. השימוש בטיפול החל כבר ביוון הקדומה ואומץ על ידי אזרחיה העשירים של האימפריה הרומית, שנהגו להתענג על אמבטיות מינראלים ונעזרו בהן כדי להקל על כאבי דלקות פרקים.
 
לעיתים מבצעים את טיפולי הבאלנאותראפיה במעיינות גופרית טבעיים, ולעיתים מביאים את המים העשירים במינראלים ואת הבוץ אל אמבטיות ייחודיות הבנויות במלונות ספא ברחבי מזרח אירופה.
 
מלונות ספא מובחרים ברחבי אירופה מעניקים את הטיפול הייחודי הזה לאורחים הטסים אליהם מכול העולם כדי לקבל אותו. בטיפול הבאלנאותראפיה , משתמשים כאמור במים חמים או קרים. המים החמים משמשים להרגעה והקרים משמשים כדי לעורר את הגוף ואת הנפש. בשני המקרים המינראלים הייחודיים שבמים פועלים את פעולתם ומסייעים בטיפול בבעיות איתן הגיע המטופל.
במקומות רבים נהוג להוסיף למים קמומיל או מנטה עלים. הריח והארומה הנוספים למים בזכות תוספים אלו, מזינים את העור, משפרים את מרקמו ומעניקים למטופל סוג של נירוונה שלווה. 
 
טיפולי באלנאותראפיה נחשבים מתאימים במיוחד לבני הגיל השלישי, מאחר שהם אינם דורשים מהמטופל דבר פרט להתרגעות נינוחה אל תוך המים הנעימים או הבוץ המלטף.
 
 
טלפון: 035123119,  פקס: 1533.605.0567 ,  info@livetwice.co.il  לתקנון החברה , טופס ההזמנה
Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים