חדשות ומבצעים

חדש!! טיול כוכב וספא כשר במרכז אירופה

 

  צור קשר
 אלקטרותראפיה
אלקטרותרפיה היא שיטת טיפול המשתמשת באנרגיה בטכנולוגיות מתקדמות לצורך הפגת כאבים. השיטה משמשת גם לטיפול בדלקות כרוניות ולשיקום מפרקים, שרירים, גידים ורצועות. בטיפול אלקטרותרפיה יעשה שימוש באמצעים שונים המפיקים אנרגיה חשמלית, אלקטרומגנטית, על- קולית או אנרגיית אור לצורך ריפוי.
 
בשנת 1965, פורסם מאמר מאת: ד"ר רונלד מלזק מקנדה וד"ר פטריק וול מאנגליה. המאמר עסק בתיאוריה מקיפה חדשה, שהסבירה כיצד מערכת העצבים מעבדת את הכאב. במאמר הוסבר כיצד גירוי חשמלי יכולה להשפיע על הפיזיולוגיה של הכאב.
 
בעקבות המאמר, החלו הרופאים משנת 1967 לעשות שימוש ביחידות חשמליות לטיפול בכאב. מאז, נהוג להשתמש במכשירי TENS למינהם כמכשירי גירוי עצבי תת-עורי, במטרה להשיג שליטה בצורות רבות של כאב.
 
שיטת האלקטרותרפיה מבוססת על שימוש בהזרמת גלים חשמליים זעירים אל הרקמות הפגועות בגוף. אלה פועלים על האזור הפגוע ויוצרים גירוי עצבי מבוקר של מערכת העצבים הפריפריאלית. תהליך זה חוסם את גלי הכאב ומעורר לפעולה את מנגנון שיכוך הכאבים הטבעי של הגוף המשחרר אנדרופינים.
 
על אף השימוש בחשמל, הטיפול עצמו אינו כואב. הגוף מגיב לזרמי החשמל בהפרשת אנדרופינים, ובסופו של הטיפול מדווחים המטופלים לא אחת על תחושת ריחוף, כתוצאה משיחרור האנדרופינים הנחשבים לסם הטבעי של הגוף. מסיבה זו, מלונות הספא הטובים באירופה משתמשים באלקטרותרפיה כדי לסייע לבאים לטיפולים.
 
טיפול באלקטרותרפיה כאמצעי יעיל לשיכוך כאבים מהווה חלופה נוחה ומוצלחת במקום שימוש בתרופות משככות כאבים. הוא מומלץ לטיפול בכאבי גב, צוואר וכתפיים. כן הוא משמש לטיפול בדלקת מפרקים, בפציעות ספורט, ברגליים סוכרתיות ועוד.
 
במצבים מסוימים אסור להשתמש אלקטרותרפיה: מי שהושתל בגופם קוצב לב או מי שסובלים מבעיית קצב לב חמורה; מטופלים במדללי דם; במצב של חום גבוה או של מחלה דלקתית; בהריון; מי שסובלים בהווה או שסבלו בעבר מאפילפסיה.
 
טלפון: 035123119,  פקס: 1533.605.0567 ,  info@livetwice.co.il  לתקנון החברה , טופס ההזמנה
Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים