חדשות ומבצעים

חדש!! טיול כוכב וספא כשר במרכז אירופה

 

  צור קשר
 טיפול בפארפין
טיפול כיסוי בפראפין הוא אחד מהטיפולים הנהוגים במלונות הספא במזרח אירופה ומיועד להקלה למי שסובלים מהתקשות שרירים ומכאבי עצמות ולשיפור איכות העור.
 
הטיפול הומצא כבר בשנת 1830, על ידי קרל לודוויג וון ריצ'נבך. מדובר בסוג של שעווה העשויה בעיקר משמנים (כגון פראפין שמן זית, פראפין שמן גזר, פראפין חמאת שיאה, ועוד). מאז המצאתו של השמן הוא משמש באופן קבוע בטיפולי פיזיותרפיה.
 
הפרפין הוא בעל קיבולת חום גבוה ולכן, הוא מסוגל לקלוט ולשמר כמות גדולה של חום המועבר אל היד, הרגל, או כל אזור אחר הטובל באמבטיה המחוממת. מדובר בחום סגולי המסייע לרפא את תחלויי הגוף.
 
תהליך הטיפול: האזור הפגוע נטבל בתוך כלי קיבול המערבל את השמן החם. שמן הפראפין מתקשה על האזור הכואב ועוטף אותו בשכבה דקה המבודדת את העור מהחום הישיר של השמן המתערבל במיכל. השילוב בין השכבה המבודדת עם החום העולה מערבול החומר, יוצר תחושה של חום נעים העוטף את האזור הכואב ומרגיע אותו. לאחר כחצי שעה של טיפול, תגלו שהכאב המטריד בגללו הגעתם לטיפול, הולך ונעלם.
 
טיפול כיסוי בפראפין מומלץ מאוד לא רק למי שסובלים מכאבים, הטיפול יעיל גם למבקשים ליהנות מטיפולי וולנס ויופי- עם הגיל נקבוביות העור נסתמות והעור מתקמט. הטיפול פותח את נקבוביות העור באמצעות החום שהוא שולח אליהן, אפקט הטיפול מרכך את העור, כך שלאחריו הוא נראה צעיר יותר ותחושתו רכה ונעימה.
 
 
 
טלפון: 035123119,  פקס: 1533.605.0567 ,  info@livetwice.co.il  לתקנון החברה , טופס ההזמנה
Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים