חדשות ומבצעים

חדש!! טיול כוכב וספא כשר במרכז אירופה

 

  צור קשר
 קרא על ספא wellness
וולנס היא מגמה חדשה של אורח חיים בריא. מקורה של המילה וולנס במילים "רווחה" ו"כושר" באנגלית ופירושה איכות חיים ואורח חיים בריא המשלב הרפיה, שמטרתה לשפר את מצבנו הגופני והנפשי.
 
טיפולי ספא ושירותי בריאות משלימים, משלבים וולנס ורוגע. מטרת הוולנס היא איכות חיים, ובביטוי השגור הזה, אנו מתייחסים קודם כל למצב של בריאות רב ממדית וחיובית.
 
וולנס היא תהליך פעיל של מודעות ועשייה לקראת קיום מוצלח יותר. תהליך השיפור העצמי אפשרי תמיד. מצב בריא הוא מצב בו אנו מודעים למגוון האפשרויות העומדות לפנינו, ובו אנו בוחרים במודע באפשרות שמשפרת את חיינו.
 
ישנן תוכניות רבות ומגוונות שכל מטרתן להעניק לאורחי מלון הספא תוכנית וולנס שתענה על צרכיהם. לדוגמא - שהייה במלון בשילוב טיפולים הנועדים לסיוע בהורדה במשקל, להפגת מתחים, ליופי, קוסמטיקה  ופינוק ועוד.
* המלונות קוראים לזה - Stay to reduce weight, Stay to reduce stress, Beauty Stay ועוד ועוד..
 
שילוב תכנים אלה בתוכנית הוולנס שהמלונות מציעים, יוצר הדברות בין כל צרכי הגוף והנפש - שילוב המעניק לאורח מלון הספא חוייה שלמה.
 
מה תוכניות הוולנס מציעות?
  • תוכנית הסיוע בהורדה במשקל -  המלון יעניק לאורחי הספא תפריט בריאותי מאוזן ומוקפד, שיסייע להם לסיים את החופשה עם כמות קטנה יותר של קילוגרמים מזו שהייתה עליהם בהגיעם למלון הספא, בדיקת רופא, תוכנית אימונים ועוד.
  • תוכנית הקלה על המתח והלחץ היומיומיים - תכנית וולנס מלמדת את אורחי מלון הספא דרכים רבות ומגוונות להקלה על המתח. בין השיטות: דרכי נשימה מרגיעות, דמיון מודרך ועוד.
  • תוכנית יופי ופינוק - כשאנחנו מרגישים יפים מבחוץ, אנו מרגישים יפים יותר גם מבפנים. התוכנית משלבת טיפולים פיזיים יחד עם טיפולי יופי שיבטיחו שעורך ושערך יהיו רכים ונעימים יותר ביציאה ממלון הספא.
 
השילוב שבין כל מרכיבי הוולנס, מבטיח איכות חיים גם בשובכם לארץ מהטיול.
 
 
 
 
טלפון: 035123119,  פקס: 1533.605.0567 ,  info@livetwice.co.il  לתקנון החברה , טופס ההזמנה
Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים