חדשות ומבצעים

חדש!! טיול כוכב וספא כשר במרכז אירופה

 

  צור קשר
 הידרותראפיה

מקור המילה הידרותראפיה הוא בלטינית ופירושו טיפול במים. ההידרותראפיה תופסת מקום נכבד בשיקום חולים הסובלים מבעיות מפרקים ופגיעות בשלד. הסביבה המימית בבריכה הטיפולית מאפשרים למטופל להתקדם בקצב איטי ולהתגבר על הפגיעה ממנו הוא סובל.

 

שיטת הטיפול ההידרותראפית מבוססת ברובה על עקרונות הפיזיותרפיה המערבית. טכניקת הטיפול בהידרותרפיה מיושמת ומבוצעת במים כשהמטפל מבצע אבחון וטיפול בבריכה מיוחדת שתוכננה במיוחד לטיפול מסוג זה. הבריכה הינה בריכה בעלת גובה אחיד וזאת בכדי להקל את העבודה הפיזית עם המטופל ולאפשר גישה נוחה למטפל. הבריכה ההידרותראפית תהיה מחוממת לטמפרטורת מים גבוה העומדת בין 32-36 מעלות כאשר חום המים, מרגיע את השרירים ומשחרר מפרקים כואבים. 

 

מטפל משכיב את המטופל בעזרת מצופים מיוחדים ואביזרים נוספים ובצורה זאת ניתן לבצע מניפולציות על גוף המטופל. הציפה בנוסף ללחץ ההידרוסטאטי וחום המים מאפשרים למטפל להרגיע את הגוף הפצוע ולהגיע לאזורים הכואבים. בשלב השני של הטיפול לאחר שהושגה הקלה משמעותית בכאב מתחיל החלק השני של השיקום ההידרותראפי. הידרותראפיה מאפשרת לאנשים שחוו פציעות במערכת השריר והשלד לשקם את המנגנונים הנ"ל על ידי פעילות ספורטיבית מדורגת המתבצעת בסביבה בטוחה ותומכת.

טלפון: 035123119,  פקס: 1533.605.0567 ,  info@livetwice.co.il  לתקנון החברה , טופס ההזמנה
Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים