חדשות ומבצעים

חדש!! טיול כוכב וספא כשר במרכז אירופה

 

  צור קשר
 מלונות וטיפולי ספא במחוז ילדותנו...

מי שנוסעים ליהנות מספא בארצות מזרח אירופה, לא עושים זאת רק בגלל נופיה המדהימים של היבשת או רק בגלל איכות השירות שבמלונות הספא. רוב האנשים שבוחרים לנסוע לספא במזרח אירופה עושים כן כדי להתרפק שוב על מחוזות הילדות בהם גדלו, או כדי לגעת בסיפורי הילדות של הוריהם.

 

זיכרונות הילדות שלנו קשורים בטעמים, בריחות ובשפה של בית אמא ואבא. לכולנו יש צורך להתרפק על הזיכרונות הטובים יותר של ילדותינו וככל שאנו מתבגרים, מתיקותם של אותם הזיכרונות הולכת ומתחזקת.

 

דרך לגעת באותם הזיכרונות היא באמצעות טיולי שורשים לאזורי הילדות שלנו. דרך נוספת להמתיק אותם היא באמצעות שילוב של טיפולי ספא במחוזות הילדות שלנו, יחד עם טיולים מקומיים והכול באווירת האזור הכה מוכר לנו. כך אנו נהנים לא רק מהזיכרונות אלא גם מכוחם המרפא של הטיפולים  במלונות הספא במזרח אירופה.

 

מלונות הספא יעניקו לנו טיפול שמתחבר לשפת האם שלנו. ניתן לעצום עיניים וליהנות שוב ממגע יד מרפאת הדוברת רוסית, פולנית, צ'כית... הארוחות יהיו זהות לארוחות שיצאו ממטבחה של אמא והשילוב בין ניגון המילים בשפת ילדותינו, המגע המרפא והחם והארוחות אותן אכלנו כילדים - יוצר סביבה מבריאה המתרפקת על הילדות ומתענגת על ההווה.

 

ולכם, ילידי הארץ או כאלה שעלו בילדותם, מלונות הספא של מזרח אירופה, יעניקו לכם גם הצצה לאווירה ולתרבות בה גדלו הוריכם. כולנו שמענו את הסיפורים, וברבים מאיתנו קיימת הסקרנות והמשיכה למקום בו לא ביקרנו מעולם - המקום שעיצב את הורינו.

 

כשאנחנו צעירים אנחנו מבקשים לכבוש את הלא נודע. ארצות רחוקות קוראות לנו לבוא ולהכיר אותן, אולם בבגרותנו, אנו מותירים מאחורינו את ימי ההרפתקאות ואנו חותרים למקום של איזון ושל שקט, מקום המחבר בין ילדותינו ובין זקנתנו.

 

מלונות הספא של מזרח אירופה, הם המקום בו ניתן למצוא את החיבור ואת האיזון. העיסויים, מעיינות המרפא, הצוות, הטעמים והשפה , כל אלה ועוד יוצרים חוויה של איזון ושלווה לה כולנו זקוקים כל כך.

טלפון: 035123119,  פקס: 1533.605.0567 ,  info@livetwice.co.il  לתקנון החברה , טופס ההזמנה
Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים