חדשות ומבצעים

חדש!! טיול כוכב וספא כשר במרכז אירופה

 

  צור קשר
 ספא בצ'כיה
ספא בצ'כיה
 
במרחק טיסה של כשלוש שעות וחצי מכאן, ישנה ארץ קטנה ומקסימה, שופעת טבע ירוק ופינות חמד מפתות.. זמן לא רב לאחר שקיבלה עצמאות והפכה לרפובליקה, צ'כיה מציעה אירוח מן המעלה הראשונה, תושביה חביבים ומאירי פנים, והאירוח בה לבבי. היא מערבת בתוכה היסטוריה ארוכה בת 1200 שנים, וערב רב של תרבויות ועמים שעברו בה והפכו אותה למה שהיא היום. האדריכלות הייחודית שלה הפכה לשם דבר בעולם, ותיירים רבים מגיעים לחזות בה.
אחרי שמבקרים בפראג – בירת צ'כיה היפהפייה – רצוי לנסוע אל אחת מפינותיה הכפריות של המדינה ולהנות ממה שלטבע בהן יש להציע.  הרים מוריקים, מישורים פתוחים ונופים עוצרי נשימה. ובין כל אלה, באיזורים רבים, ניתן למצוא אתרי ספא.
 
ספא בצ'כיה הפך פופולארי ביותר מאז התנערה המדינה מהשלטון הקומוניסטי. בתי המלון באתרי ספא אלה הם מפנקים ברמה שאינה מביישת שום מלון מערבי. טיפולי הספא משלבים בתוכם גם טיפולים רפואיים מקצועיים, מרחצאות מסוגים שונים של מי מעיין ומים מינרליים בטמפרטורות שונות הנובעים ממעמקי האדמה.
 
כל איזור ואתרי הספא הייחודיים שלו, המציעים טיפול ומרפא לתחלואים שונים. קרלובי וארי היא מהערים המפורסמות במרחצאות, בסגולות הרפואיות של המים המינרליים הגופריתיים הנובעים במעיינות החמים שלה, ובמגוון הסוגים שלהם. בעיר זו למעלה מ-70 מעיינות חמים נובעים, וכ-40 מהם פעילים ופתוחים לקהל הרחב. אם לא הגעתם להנות רק מטיפולי ספא בצ'כיה, תוכלו להנות מהעיר הקטנה והמהודרת, שנשתמרה להפליא מהמאה ה-19.
עיר מפורסמת נוספת היא העיר פודברדי. העיר העתיקה הזו ממוקמת על גדות נהר הזורם בלב עמק ציורי. העיר אטרקטיבית מאוד לתיירים אניני טעם וכמובן גם למקומיים, ויש בה, בין היתר, גן חיות גדול ומפורסם, מוזיאון בירה אחד בו אפשר ללמוד על הקשר ההיסטורי של צ'כיה עם בירה, מבנים ארכיטקטוניים מעניינים ועוד.
 
טירת פודברדי היא טירה עתיקה מהמאה ה-17 שהייתה בבעלות משפחת אצולה מקומית, כשבצמוד לה הוקם ספא לשימושם האישי. ברבות הימים הפך המקום לאתר ספא מבוקש והוא כיום אחד הפנינים של העיר. בעיר עצמה מתחם מלונות מרהיב ביופיו המציע סוגים שונים של טיפולים, ומעיינות חמים בטמפרטורות שונות. הטיפולים המגוונים במקום הם איכותיים במיוחד ומהווים טיפול יעיל וסיוע בהחלמה ממחלות לב, טיפול בבעיות בדרכי הנשימה, לחץ דם גבוה, סכרת ועוד תחלואים נפוצים. לכל בעיה הטיפול המתאים לה והפינוק הייחודי שמותאם לה על ידי הצוות המקצועי במקום.
 
אם כן, לאחר שתעברו בפראג, אשר כבודה במקומו מונח, המשיכו לכם להירגעות והחלמה בבית ספא בצ'כיה, אמנם מדובר בארץ קטנה אך שפע היצע תיירות הספא שלה הפך אותה לאבן שואבת לתיירים מהעולם כולו.  
טלפון: 035123119,  פקס: 1533.605.0567 ,  info@livetwice.co.il  לתקנון החברה , טופס ההזמנה
Simply-Smart | בניית אתרים | קידום אתרים